Вінницька обласна військова адміністрація отримала 12 тонн гуманітарної допомоги із Ліберецького краю Чеської Республіки.

Чеська Республіка постійно підтримує Вінниччину, надаючи найпотрібніше від самого початку війни. Сьогодні область приймає вже 4-й вантаж гуманітарної допомоги.

Основний гуманітарний вантаж  з Ліберецького краю розрахований  для потреб громадян, що постраждали від воєнних дій. Переважно це – харчові продукти, вода, одяг, засоби гігієни, теплі ковдри, ліки.

Частина вантажу адресована Вінницькому обласному клінічному госпіталю ветеранів війни: медикаменти, витратні матеріали, засоби захисту для військових та дизель-генератор ATLAS COPCO QAS 100 KVa/80kw.

Також пожежники Ліберецького краю передали для своїх колег з Головного управління ДСНС у Вінницькій області 378 комплектів спецодягу (5 палетів).

«Величезна подяка чеським партнерам, особливо гетьману Ліберецького краю Мартіну Путі та керівнику пожежної служби Ліберецького краю Яну Габрболецю за вчасну і необхідну допомогу.

З такими вірними друзями  разом наближаємо нашу Перемогу!», – прокоментували в ОВА Вінниччини.

Попередня публікаціяУ Вінниці почали перевіряти, як навели лад у дворах багатоповерхівок
Наступна публікаціяУ Вінниці діє волонтерський центр, який надає допомогу на Схід України. Відео