У Вінниці для дітей проводять онлайн-турніри з шахів і шашок.

Вінницькі міські спортивні школи продовжують активно проводити онлайн-тренування. Дистанційні заняття з усіх видів спорту тренери-викладачі організували за допомогою програм Skype, Zoom та Viber. Зокрема, досить часто тренери проводять для дітей не лише тренування, а й турніри. Щодня дистанційні змагання онлайн організовують для юних шахістів і шашкістів.
Організацією онлайн-турнірів з шахів займаються тренери Володимир Вусатюк та Артур Роєнко. З шашок дистанційні змагання влаштовує тренер-викладач Микола Леонов.
Онлайн-турніри є різних видів: командні, особисті, обласні та всеукраїнські. Їх проводять на міжнародних шахових платформах. Кількість учасників в турнірах може бути різною: від 25 до 50 учасників. Крім того, вінницькі шашкісти беруть участь і у міжнародних онлайн-турнірах.
«Діти з радістю проводять час за грою в шахи і шашки, навіть в онлайн-форматі. Дистанційні турніри – це, звісно, добре, але ніщо не замінить живого протистояння. Втім, пристосовуємось до нинішніх реалій», – каже тренер-викладач з шашок МДЮСШ №6 Микола Леонов.

Возможно, это изображение (человек, ребенок и в помещении)

Попередня публікаціяНа Вінниччині проводять профілактичні рейди з населенням щодо заборони спалювання сухої рослинності
Наступна публікаціяУ Вінниці дві місцеві мешканки сприяли окупантам. Відео

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я