Вінницькі міські спортивні школи з перших днів війни перейшли на онлайн-тренування. Дистанційні заняття з усіх видів спорту тренери-викладачі проводять за допомогою програм Skype, Zoom та Viber. У разі повітряної тривоги, тренування призупиняється і відновлюється після сигналу відбою тривоги.

«Багато дітей виїхало за кордон, та не з усіма втрачений зв’язок. Діти, які зараз перебувають за кордоном, долучаються до онлайн-тренувань. Більшість груп об’єднали. Частина тренерсько-викладацького та адміністративного складу захищає нашу країну у лавах ЗСУ та територіальній обороні. Тому наразі віддалені онлайн-тренування є цілком прийнятними. Зрозуміло, що заняття спортом «вживу» – це набагато цікавіше і корисніше. Але зараз немає іншого виходу», – сказав голова комітету по фізичній культурі і спорту міської ради Сергій Краєвський.

Спортивні тренери, які займаються з дітьми онлайн, одноголосно стверджують, що заняття фізичними вправами під час війни дають можливість психологічно розвантажитися. Адже спорт – це основна профілактика всіх психологічних важких станів, які переживає людина, тим паче, під час воєнних дій.

Початок війни не став на заваді вінницьким спортсменам продовжувати виборювати першість на міжнародних змаганнях. Учениця міської дитячо-юнацької спортивної школи №6 зіграла у міжнародному турнірі з шахів серед жінок, який проходив у Польщі і зайняла перше місце.

Попередня публікаціяМинулої доби на Вінниччині загасили 109 пожеж в екосистемах
Наступна публікаціяВінничанин Максим Власюк виборов срібло на Чемпіонаті Європи з боксу

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я