Ці традиційні роботи у Вінниці щорічно починаються одразу по завершенню зими зі встановленням стійкої сухої погоди. Цього року план заходів також був сформований перед початком весняного сезону за пропозиціями управлінських компаній та старших по будинкам.

Йдеться про прибудинкові території житлового фонду, який обслуговується управлінськими компаніями різних форм власності, котрі є учасниками Меморандуму про співпрацю із Вінницькою міською радою.

Зараз у роботах по наведенню ладу у дворах залучено понад 300 двірників, за потреби будуть залучатись додаткові працівники. Роботи тривають щодня, за винятком неділі, коли людям дається вихідний для перепочинку.

«Зараз основна увага зосереджена на очищенні твердого покриття дворів від залишків бруду та посипочних матеріалів, прибиранню зелених зон від залишків листя та сміття. Управлінські компанії отримали доручення завершити всі роботи до 15 квітня. Щоб до пасхальних свят усі двори були охайними і прибраними, – розповідає директор департаменту житлового господарства Роман Фурман. – Також ми закликаємо усі ОСББ активно включатись в цю роботу по прибиранню і ремонту елементів благоустрою на територіях своїх будинків, адже погода уже дозволяє проводити всі ці роботи».

Він додає, що ремонтні роботи дитячих або спортивних майданчиків, лавочок або урн виконуються в межах тих обсягів, які були включені співвласниками до договору замовлення управлінським компаніям.

Попередня публікаціяНа Вінниччини затримали двох чоловіків, які намагались втекти з країни за 3000 євро
Наступна публікаціяУ Вінниці запрошують на відвідини контактного зоопарку

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я