Попри постійні заборони та застереження рятувальників, жителі міста та області масово спалюють суху траву, листя та сміття на полях та приватних ділянках. Вогонь нерідко залишають без нагляду, створюючи загрозу для людей, тварин, сусідніх будівель та ліній електропередач. Таке спалювання сухої рослинності є недоцільними, незаконними та дуже небезпечними.

Часто локальні підпали поширюються на значні території, стають причиною пожеж та завдають серйозної шкоди не лише довкіллю, а й людям, адже тліюче листя виділяє чадний газ, який блокує постачання кисню до тканин організм, а дим провокує алергічні реакції, кашель та задуху.

Локалізувати загорання та гасити пожежу сухої трави на відкритих територіях непросто, адже вогонь стає неконтрольованим, особливо тоді, коли його підхоплюють пориви вітру, які є характерними для нашого регіону.

«Шановні громадяни! Практично не звертається увага на те, що на території нашої країни відбуваються військові дії і виїздів бійців ДСНС на ліквідацію пожеж в екосистемах можна було б уникнути», – йдеться в повідомленні ДСНС Вінниччини.

Попередня публікаціяУ Вінниці відремонтували інженерні мережі в десяти багатоповерхівках
Наступна публікаціяНа Вінниччині поліцейські та прикордонники затримали чоловіків, які намагались переплисти Дністер на надувному човні

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я