Через технічні причини тимчасово було припинено трансляцію ефірного мовлення телевізійних та радіоканалів в м. Вінниця та навколишніх громадах, повідомляють в ОДА Вінниччини.

В зв’язку з цим неможливим є отримання сигналу через тюнери Т2 та частини FM-радіостанцій. Фіксуються проблеми з доступом до ефіру UA:Суспільне, Армія, Місто над Бугом та інших каналів. Ведеться робота по відновленню ефіру.

Нагадуємо, що ви можете скористатись альтернативними джерелами інформації:

– На супутнику. Українські телеканали розкодовані на супутнику. Це означає, що доступ до мовлення безкоштовний. Щоб переглядати телебачення, потрібен супутниковий ресивер та супутникова антенна.

– В застосунку ДІЯ – ведеться трансляція Національного телемарафону #UAразом (телебачення та радіо)

– На Youtube. Більшість українських каналів мають власні канали на Youtube. Якщо у вас є швидкий інтернет, знайдіть у мобільному додатку або на вебсторінці на Youtube бажаний канал. Якщо швидкість інтернету невисока, оберіть в налаштуваннях відео нижчу роздільну здатність (три крапки у верхній частині відео – якість – 360р або 480р – цього буде достатньо).

– На ОТТ-сервісах. На платформах YouTV, Sweet TV, Omega TV, MEGOGO, Kyivstar TV, Oll tv доступ до українського телебачення тепер теж безкоштовний. Знайдіть бажаний канал в застосунку або на вебсторінці улюбленої платформи.

– Крім того, слухайте українське радіомовлення в інтернет-радіо: radioplayer.ua

– Також нагадаємо, що наразі триває Національний телемарафон #UAразом: провідні національні телеканали UA:Перший, Рада, 1+1, Україна, ICTV, СТБ, Інтер, Україна24, ТРК Київ об’єднались задля того, щоб оперативно надавати глядачеві перевірену інформацію щодо війни в України.

– Трансляція в повному обсязі доступна в кабельних мережах по всій території області.

Будьте поінформовані та довіряйте виключно перевіреним каналам інформації!

Попередня публікаціяУ Вінниці пролунали кілька вибухів, вінничан просять під час повітряної тривоги перебувати у безпечних місцях
Наступна публікаціяУ Вінниці перевірили ціни на визначені товари, вони не можуть підніматись на понад 10%

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я