• Після початку війни в нашій області та в країні спостерігався економічний ступор та затяжна зупинка багатьох підприємств. Великих і маленьких. Сьогодні обласна влада просить підприємства та бізнес запускати роботу.

Особливо це стосується виробництва і реального сектору економіки, сфери послуг.

Потрібно відмітити, що топ-менеджмент одного з найбільших агропромислових компаній України МХП не зупиняв свою діяльність навіть під час активних бойових дій.

Голова правління агрохолдингу МХП Юрій Косюк

“З першого дня війни з РФ я у колі родини, яка об’єднує 26 тис співробітників. Я у цехах, які продовжують працювати, щоб нагодувати кожного українця! Щоб кожен українець був впевнений – їжа буде! В Україні є хліб, а ми зробимо все, щоб було до хліба. Знаю, що кожен наш співробітник зробить все, щоб уберегти Україну від голоду! Будемо ситі, будемо боротися і разом переможемо ворога! Віримо в Україну і нашу Перемогу!”, – заявив голова правління агрохолдингу МХП Юрій Косюк в перші дні війни.

В такому ж режимі продовжується робота підприємств МХП і сьогодні.

Компанія не тільки передала більше 4000 тонн безкоштовної благодійної продукції на більше ніж 200 млн грн: ЗСУ, поліції, територіальній обороні, лікарням, пологовим дитячим будинкам, населенню яке опинилось в критичній ситуації, біженцям та переселенцям.

Наразі підприємства агрохолдингу де-факто забезпечують продовольчу безпеку області та країни. В цьому сьогодні пересвідчились наші кореспонденти, які побували на підприємствах МХП розташованих у Вінницькій області.

Вітрина супермаркету «Сільпо» Вінниця

Продовжує безперебійну роботу і біогазовий комплекс компанії в Ладижині, який є важливою складовою енергетичної безпеки нашого регіону та підприємств компанії.

Президент МХП Еко Енерджи Олександр Домбровський
біогазовий комплекс «Біогаз Ладижин»

Переважна більшість працівників компанії залишились в Україні. Кипить робота й в центральному офісі компанії на Вінниччині, де фахівці цілодобово вирішують численні логістичні проблеми, допомагають постачальникам, партнерам, торговельним мережам та щоденно шукають креативні рішення на виклики, з якими ще ніколи не зіштовхувались підприємства і менеджмент за всю новітню історію країни.

Попередня публікаціяУ Вінниці поліцейські затримали розповсюджувача наркотиків
Наступна публікаціяВінничанин передав землякам чергову гуманітарну допомогу з Німеччини

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я