У Вінницькій міській територіальній громаді відновлюють роботи з капітальних ремонтів конструктивних елементів в багатоквартирних будинках, які були розпочаті до початку військового вторгнення російських окупантів в Україну. Це ті роботи, які проводять як на умовах співфінансування з мешканцями, так і для будинків, де створені ОСББ, і які обрали ремонт інженерних мереж по програмі підтримки об’єднань співвласників.

«Наразі ми відновлюємо ремонтні роботи дахів, інженерних мереж, герметизуємо міжпанельні стики, лагодимо ліфти та облаштовуємо пандуси. Це ті роботи, які були розпочаті до війни з Росією. Не завершити їх буде неправильно, адже жителі чекають на виконання цих робіт. Поки жодних ремонтів на інших об’єктах розпочинати не будемо, очікуємо завершення військових дій в Україні», – розповів директор департаменту житлового господарства міської ради Роман Фурман.

Нагадаємо, що з початку року, до початку війни Росії проти України, у семи вінницьких багатоповерхівках відремонтували інженерні комунікації, в одному висотному будинку провели капремонт ліфта.

Попередня публікаціяПоліцейські посилено патрулюють вулиці Вінниці та інших населених пунктів області
Наступна публікаціяУ Вінниці відновили роботу каси прийому комунальних платежів