У Генеральному штабі Збройних сил України повідомили, хто з українських офіцерів керує обороною Києва від російських окупантів. Про це повідомляє телеграм канал Новини Вінниці. Війна

«Сили оборони столиці успішно захищають місто. Командувачем оборони Києва є генерал-полковник Олександр Сирський, комендантом оборони міста – Герой України, полковник Сергій Собко», – йдеться в повідомленні.

Додамо, що полковник Збройних сил України Сергій Собко перебуває на посаді начальника штабу – заступника командувача Сил територіальної оборони ЗСУ.
27 липня 2014 року батальйонна тактична група під керівництвом Сергія Собка разом із десантниками 95-ї бригади взяла стратегічний плацдарм Савур-могила.

Його батальйон забезпечував вихід підрозділів Збройних сил і Прикордонної служби з оточення біля кордону з Росією на ділянці від Петрівського до Міусинська.

На початку 2015 року брав участь у боях в районі міста Дебальцеве, зі своїми бійцями виходив з оточення.

Після двох років на фронті підполковник Собко виїхав на навчання до Командно-штабного коледжу армії США, відбір до якого пройшов ще до війни. Навчався за міжнародною військовою освітньою програмою ІМЕТ.

Був командиром 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади.

Попередня публікаціяПотреби вінницького волонтерського центру «Квадрат» на друге березня
Наступна публікаціяУ Вінниці другого березня громадський транспорт працює за графіком буднього дня

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я