Медична допомога при гострому інфаркті міокарда. Це означає, що людина з підозрою на інфаркт отримує усю необхідну екстрену діагностику безоплатно. І в разі підтвердження діагнозу – повний спектр медичної допомоги також безоплатно. За лікування інфаркту заплатить Національна служба здоров’я.

Заклади, які уклали договір з Національною службою здоров’я на медичну допомогу при гострому інфаркті міокарда, отримують гроші за надану пацієнтам допомогу від НСЗУ за підвищеним тарифом за кожного пролікованого пацієнта чи пацієнтку

25 194 грн – за надання медичної допомоги при гострому інфаркті міокарда без проведення стентування;

43 409 грн – із проведенням стентування. Варто зауважити, що стенти Програма медичних гарантій не покриває. Їх заклади охорони здоров’я отримують шляхом централізованих закупівель МОЗ.

На які безоплатні послуги може розраховувати пацієнт при лікуванні інфаркту?

Первинний огляд пацієнта лікарем, оцінка загального стану та життєво важливих функцій.

Екстрена діагностика.

Безперервний моніторинг стану пацієнта.

Цілодобове проведення лабораторних досліджень: необхідні аналізи крові, визначення групи крові та резус-фактору, інші лабораторні дослідження відповідно до медичних потреб пацієнтів.

Цілодобові інструментальні дослідження (КТ, МРТ, ЕКГ, ЕХО-КГ, ангіографія).

Стентування.

Знеболення на всіх етапах діагностики та лікування.

Безоплатні ліки та лікарські засоби з Національного переліку ліків.

Медична реабілітація в гострому періоді.

Повний перелік безоплатних послуг та вимоги до закладів, які надають допомогу по пакету “Медична допомога при гострому інфаркті міокарду” можна переглянути за посиланням: https://bit.ly/3KHvHdd (пунк 7, файл “Специфікація надання медичних послуг”).

Підстави для отримання безоплатної медичної допомоги при інфаркті:

при доставленні бригадою екстреної медичної допомоги;

при переведенні з іншого закладу чи підрозділу;

самостійне звернення пацієнтів у невідкладному стані.

Людину з підозрою на гострий інфаркт міокарда бригада екстреної медичної допомоги повинна доставити безпосередньо в той медзаклад, який уклав договір з НСЗУ на надання послуг з лікування інфаркту. Саме у такому медзакладі спроможні екстрено провести потрібні лабораторні та інструментальні обстеження. В тому числі – ангіографічне дослідження коронарних судин. НСЗУ укладає договори на лікування інфаркту лише з тими медичними закладами, які мають ангіограф.

Знайти лікарні, які уклали договір з НСЗУ на 2022 рік за напрямом “Медична допомога при гострому інфаркті міокарда” можна на дашборді https://bit.ly/3B6dSjz, сторінка 3. У полі «Напрям, група послуг» потрібно обрати відповідний напрям – заклади відіб’ються на мапі.

Попередня публікаціяДля вінничанок обстеження та аналізи під час вагітності безкоштовні
Наступна публікаціяУ Вінниці працює мобільна бригада психологічної допомоги жертвам домашніх кривдників

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я