У Вінниці від початку 2021 року інспектори з паркування виявили майже 33 тисячі правопорушень. Загальна сума штрафів – понад 16 млн грн. Кошти від штрафів надходять до міського бюджету.

Як розповили у департаменті енергетики, транспорту та зв’язку міської ради, у Вінниці на кінець минулого року було 9 638 місць для зупинки та стоянки транспортних засобів. У тому числі 425 для паркування автомобілів, якими керують водії з інвалідністю, 99 – для стоянок таксі, 24 – для зупинки та стоянки автівок з електричними двигунами та 24 місця для паркування мотоциклів.

Паралельно із роботою по виявленню порушень, у Вінниці працюють над питанням збільшення кількості паркувальних місць. Так, протягом 2021 року облаштовано 773 місця для зупинки та стоянки транспортних засобів в різних частинах Вінниці.

Як розповів начальник відділу паркування департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради Геннадій Богуславський, з 16 березня 2021 року інспектори з паркування розпочали евакуйовувати авто порушників правил паркування. До кінця року інспектори склали 393 акти на тимчасове затримання транспортних засобів. 181 автомобіль евакуювали на штрафмайданчик Головного управління Національної поліції у Вінницький області.

За період з 1 січня по 31 грудня 2021 року інспектори відділу паркування виявили 32 904 правопорушення. Загальна сума штрафів склала 16 млн 614 тис. 950 грн.

Попередня публікаціяУ Вінниці фіксують зростання захворюваності на COVID-19
Наступна публікаціяПрезидент до Дня Соборності України присвоїв почесні звання трьом вінничанам

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я