Незабаром, 31 січня, в Молодіжному центрі «Квадрат» відбудеться безкоштовний кіноперегляд стрічки «Добровольці Божої Чоти». Це шокуючі та емоційні кадри з життя тих, хто на передовій, під цілодобовими обстрілами.

Режисери стрічки Леонід Кантер та Іван Ясній в протягом довгого часу жили разом з донецькими кіборгами і бійцями батальйону Правого сектора, що зветься ДУК (Добровольчий Український Корпус). Вони зняли документальний фільм, який описує події, що відбулися у донецького аеропорту і селищі Піски протягом останніх місяців

“Після виходу фільму “Війна за свій рахунок” я знову поїхав на фронт. Цього разу вирішив неодмінно знайти той військовий підрозділ у якому буде дисципліна, порядність і повага до ближнього, ким би він не був. Після кількатижневих мандрів по передовій потрапив у такий батальйон. З першої години знайомства з цими світлими людьми я відчув, що саме про них треба знімати фільм. Терміново зателефонував своєму другові та колезі Івану Яснію і ми взялися до роботи над стрічкою.

Знімали кілька місяців. Часом повертаючись у село Піски дізнавались, що вже немає того чи іншого будинку, але найгірше коли один по одному гинули герої нашого фільму. Це дуже боляче і гірко, втрачати того, кого встиг полюбити. Тому цей фільм ми передусім присвячуємо тим хлопцям, яким вже не судилось його побачити і звісно, з великою вдячністю тим, хто лишився живим”, – розповідає режисер стрічки Леонід Кантер.

Локація:

МЦ «Квадрат», вулиця Театральна, 15

Початок 31.01. о 18:00

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/FXH97fGndwtYBcMz6

Попередня публікаціяНа Вінниччині чоловік облаштував майстерню де переробляв зброю на бойову. Відео
Наступна публікаціяУ Вінниці фіксують зростання захворюваності на COVID-19