З великою помпою та за участі топ чиновників міської та обласної влади відкрили у Вінниці, 22 грудня 2021 року, нове надсучасне відділення Швидкої медичної допомоги на Київський, 68.

Але на дворі майже середина січня 2022, а відділення не працює. У вікнах не горить світло, а свіжий наметений сніг під дверима та заїздами лишається без людських слідів.

Журналісти Vinnytsia Press Point, вирішили дізнатись чому ж не працює відділення.

За словами інформатора, (прізвище якого відомо редакції) після тріумфального відкриття у новому корпусі виявились недоліки, які унеможливили його роботу. Так після підключення обладнання не витримала проводка, а потім ще й потекли труби.

За словами директорки департаменту охорони здоров’я ОДА Вінниччини Ольги Задорожної, будівництво нового відділення ШМД велось за двома проєктами. Один загальноукраїнський профінансований на державному рівні передбачав відкриття сучасного приймально-діагностичного відділення з КТ, рентгеном та УЗД. Яке наразі відкрите і працює.

«Добудова великого відділення екстреної невідкладної допомоги, це окремий проєкт, який як і сам заклад знаходиться в підпорядкуванні Вінницької міської ради. Тож подробиці треба уточнювати в міському департаменті охорони здоров’я», – каже Ольга Задорожна.  

За словами директора Департаменту охорони здоров’я ВМР Олександра Шиша, повноцінно запрацює нове відділення ШМД на Київський, 68 уже до кінця січня.

«Наразі, у новому відділенні ремонтують ліфт, який було перевантажено під час монтажу медичного обладнання на 2 і 3 поверхи будівлі. Запчастини до нього замовили в Туреччині і вже 17 січня, їх мають доставити. Після встановлення запчастин ліфт пройде перевірку та обкатку і відділення почне приймати пацієнтів», – каже Олександр Шиш.

Як пояснює директор департаменту охорони здоров’я, на сьогодні, працює лише перший поверх де роблять дослідження та КТ.

 

Попередня публікаціяВінничан запрошують на мюзикл Ромео і Джульєтта
Наступна публікаціяУ Вінниці не знайшлось коштів на харчування дітей 1-4 класів при бюджеті міста п’ять мільярдів гривень

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я