До 15 березня триватиме приймання заявок на участь в VII Міжнародному пісенному фестивалі-конкурсі для дітей та молоді з інвалідністю «Золотий птах». Він відбудеться 15-16 квітня у Вінниці. Переможці фестивалю представлятимуть Україну на XXVI пісенному конкурсі «Чехочинські творчі зустрічі» у липні в Польщі.

«Фестиваль “Золотий птах” проходить у Вінниці з 2015 року. Він допомагає молодим людям та дітям з інвалідністю презентувати свої творчі здібності, голосно заявити про себе зі сцени, а також налагодити міжнародні творчі зв’язки. Тому запрошуємо до участі та бажаємо перемоги», – каже директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук.

Фестиваль “Золотий птах” проходитиме у кілька етапів. Перший етап – приймання заявок-анкет, який вже розпочався і триватиме до 15 березня. Учасникам потрібно заповнити заявку, записати дві пісні, на власний вибір, виконаних акапельно у цифровому форматі МР3. А також – зробити копію свідоцтва, яке підтверджує інвалідність учасника. Для учасників першої вікової категорії потрібно зробити копію свідоцтва про народження, другої вікової категорії – паспорта та ідентифікаційного коду.

Всі вищеперераховані матеріали потрібно надіслати до 15 березня на електронну адресу: art-shik@ukr.net або поштову адресу: 21050 м. Вінниця вул. Архітектора Артинова 12а, КЦ “Галерея XXI” (на фестиваль-конкурс). До 25 березня журі визначить учасників фінального конкурсу. Буде дві вікові категорії учасників: 10-15 та 15-23 роки, — інформує Вінницька міська рада.

Фестиваль-конкурс розпочнеться з концерту 15 квітня о 10.00 у приміщенні “Галерея – XXI”. Фінальний тур (гала-концерт та нагородження) відбудуться 16 квітня о 16.00 у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Садовського. (Вхід вільний).

Детальну інформацію можна дізнатись за посиланням.

Попередня публікаціяУ Вінниці оголосили «помаранчевий» рівень небезпеки, через вітер та ожеледицю
Наступна публікаціяНа Вінниччині виставили на повторний аукціон Тростянецький спиртовий завод