До 15 березня триватиме приймання заявок на участь в VII Міжнародному пісенному фестивалі-конкурсі для дітей та молоді з інвалідністю «Золотий птах». Він відбудеться 15-16 квітня у Вінниці. Переможці фестивалю представлятимуть Україну на XXVI пісенному конкурсі «Чехочинські творчі зустрічі» у липні в Польщі.

«Фестиваль “Золотий птах” проходить у Вінниці з 2015 року. Він допомагає молодим людям та дітям з інвалідністю презентувати свої творчі здібності, голосно заявити про себе зі сцени, а також налагодити міжнародні творчі зв’язки. Тому запрошуємо до участі та бажаємо перемоги», – каже директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук.

Фестиваль “Золотий птах” проходитиме у кілька етапів. Перший етап – приймання заявок-анкет, який вже розпочався і триватиме до 15 березня. Учасникам потрібно заповнити заявку, записати дві пісні, на власний вибір, виконаних акапельно у цифровому форматі МР3. А також – зробити копію свідоцтва, яке підтверджує інвалідність учасника. Для учасників першої вікової категорії потрібно зробити копію свідоцтва про народження, другої вікової категорії – паспорта та ідентифікаційного коду.

Всі вищеперераховані матеріали потрібно надіслати до 15 березня на електронну адресу: [email protected] або поштову адресу: 21050 м. Вінниця вул. Архітектора Артинова 12а, КЦ “Галерея XXI” (на фестиваль-конкурс). До 25 березня журі визначить учасників фінального конкурсу. Буде дві вікові категорії учасників: 10-15 та 15-23 роки, — інформує Вінницька міська рада.

Фестиваль-конкурс розпочнеться з концерту 15 квітня о 10.00 у приміщенні “Галерея – XXI”. Фінальний тур (гала-концерт та нагородження) відбудуться 16 квітня о 16.00 у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Садовського. (Вхід вільний).

Детальну інформацію можна дізнатись за посиланням.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я