Напередодні новорічно-різдвяних свят коштом Вінницької громади для дітей пільгових категорій організували похід до луна-парку, що в Центральному парку імені М. Леонтовича. Також хлопчики та дівчатка отримали солодкі подарунки.

Діти з багатодітних сімей, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти з неповних сімей розважилися на атракціонах в луна-парку в «Зимовому містечку».

«45 дітей, які отримують соціальні послуги – соціального супроводу та соціального супроводження, відвідали луна-парк. Зокрема, це діти віком від 6 до 13 років. Дітки каталися на каруселях, дитячій залізниці, кораблику. Вони отримали яскраві враження, безліч емоцій та задоволення», – каже заступник директора Вінницького міського центру соціальних служб Євген Козлов.

Багатодітна мама Наталія Гнатюк, привела до парку розваг чотирьох доньок. Каже, дівчатка з нетерпінням чекали на цей день, давно мріяли побувати у луна-парку та покататись на каруселях.

«Всього у нашій сім’ї 5 дітей. І ми не маємо можливості часто відвідувати луна-парк. Тож для дітей це свято. Дівчатка із захопленням розважаються, їх очі сяють, вони щасливі. Цей новорічний похід вони запам’ятають надовго», – сказала багатодітна мама Наталія Гнатюк.

Також кожна дитина отримала солодкі подарунки.

 

Попередня публікаціяНа Вінниччині 20 рятувальників отримали відзнаки «Ветеран війни»
Наступна публікаціяУ Вінниці перевірили реалізаторів страв та харчових продуктів на новорічно-різдвяному ярмарку

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я