У Вінниці 23 та 27 грудня фахівці Вінницького міського управління провели моніторингові обстеження торгових місць суб’єктів господарської діяльності, залучених у даному заході.

«Фахівцями ГУ Держпродспоживслужби були проведені моніторингові обстеження торгових місць, за результатами яких на адресу міського голови був направлений відповідний лист, в якому наголошено на необхідності при організації святкових заходів з виїзним громадським харчуванням на території міста Вінниці, суворо дотримуватись вимог законодавства при реалізації харчових продуктів.

На Вінницьке міське управління покладено контроль за дотриманням чинного законодавства під час реалізації страв та харчових продуктів на новорічно-різдвяного ярмарку в Центральному міському парку», – йдеться у повідомленні.

Фахівці управління провели роз’яснювальну роботу та вручили інформаційні листівки персоналу у 50 закладах громадського харчування. У них йдеться про заходи безпеки під час проведення святкувань, урочистостей та інших подій в зимовий час, а також недопущення виникнення харчових отруєнь та кишкових захворювань на території Вінницької ОТГ.

Попередня публікаціяУ Вінниці для дітей пільгових категорій влаштували святкові розваги в луна-парку
Наступна публікаціяУ Вінниці нетверезий водій потрапив в ДТП з дорожнім знаком

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я