У вінницькому Спасо-Преображенському кафедральному соборі ПЦУ (вул. Соборна, 23) об 11 годині 26 грудня відбудеться поминальне богослужіння за загиблими героями російсько-української війни.

Його організовує Український інститут національної пам’яті (УІНП) спільно із Православною Церквою України (ПЦУ) та Міністерством у справах ветеранів.

Вшанують пам’ять воїнів Українського війська (ЗСУ, НГУ, СБУ та інших структур, залучених до виконання завдань операції Об’єднаних сил), які загинули протягом 2021 року.

«Маємо розуміти, що триває російсько-українська війна. У цій війні російський агресор використовує величезний арсенал методів боротьби, особливо у інформаційній та світоглядовій сферах, водночас діє надзвичайно підступно. Маємо не забувати наших сучасних героїв російсько-української війни, що віддали життя захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України», – сказав начальник Центрального міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам’яті Богдан Галайко.

Під час бойових дій на Донбасі з 2014 року загинуло 212 мешканців Вінницької області.

Попередня публікаціяДві вінницькі школи увійшли в ТОП 50 Національного рейтингу «Екошкола року»
Наступна публікаціяУ Вінниці з’явилось понад сто вакансій на новому заводі RGC PRODUСTION

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я