Операція «Піротехніка-2021» на території Вінницької міської територіальної громади розпочнеться напередодні Дня Святого Миколая і триватиме До Старого нового року включно. Заборона стосується на використання піротехніки закладами в безпосередній близькості до людей, продаж засобів без ліцензій тощо. Приватним особам запустити пару петард чи салютів не заборонять. Якщо це не заважатиме іншим, і буде дотримано правил безпеки.

Рішення про обмеження використання у місті піротехнічних засобів прийняв виконком Вінницької міської ради. Згідно з цим рішенням, спеціальні групи Муніципальної варти, поліцейські та інші посадовці патрулюватимуть місто з вечора 18 грудня, і вимагатимуть дотримання піротехнічних обмежень, викладених в документі.

До цих обмежень у виконкомі внесли заборону «використання піротехнічних виробів на прилеглих територіях закладів ресторанного господарства (ресторани, бари, кафе) розташованих в житлових будинках, продаж піротехнічних виробів побутового призначення суб’єктами підприємницької діяльності всіх форм власності, а також громадянами: на ринках, з рук, в об’єктах дрібно роздрібної торговельної мережі тощо, крім спеціалізованих об’єктів торгівлі та спеціалізованих відділів (секцій) підприємств з універсальним асортиментом непродовольчих товарів, приміщення яких обладнані згідно з вимогами охорони праці та здоров’я, пожежної безпеки, санітарних та інших норм і правил; без сертифікатів відповідності державної системи сертифікації або свідоцтв про визнання та інструкцій з їх застосування (експлуатації), та затвердити її склад згідно з додатком».

КП «Муніципальна варта» та міськрада мають розробити графік рейдів мобільних груп з працівників КП «Муніципальна варта» ВМР, Департаменту адміністративних послуг ВМР, співробітників територіального органу Національної поліції, щодо заборони використання, продажу піротехнічних виробів на території ВМТГ з 18 грудня 2021 року по 14 січня 2022 року.

Попередня публікаціяДо Святого Миколая вінничан запрошують в Садибу Подільського чарівника
Наступна публікаціяВінничани можуть вступати в «Розумну політику» через сайт та гарячу лінію

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я