У Вінниці встановили червону лавку. Відео

Вінниця стала першим містом в Україні де встановили червону лавку, яка є символом протидії домашньому насильству. До ініціативи громадської організації «Центр розвитку Пангея Ультіма» долучилась поліція Вінниччини. 10 грудня, на проспекті Космонавтів відбулося відкриття символу протидії домашній тиранії.

На червоній лавці розміщені таблички з інформацією про служби, які надають допомогу жертвам насилля та запобігають таким злочинам.

Червоний колір –  символізує пролиту кров жертв домашнього насильства. Саме тому лавка пофарбована в такий колір.

«Червона лавка», пов’язана із запобіганням насильства проти жінок. Ідея народилася у 2014 році у Італії, а в останні роки поширюється у багатьох країнах світу. Вінниця – перше місто в Україні, яке перейняло таку ініціативу. «Червону лавку»  встановили на алеї у спальному районі Вінниці, де відпочиває багато містян.

Заступник начальника сектору протидії домашньому насильству Вінницького районного управління поліції Євгеній Скоромець переконаний, що це допоможе донести до місцевих мешканців інформацію про наявну проблему домашнього насильства та як йому протидіяти.

Поліція Вінниччини активно веде боротьбу з такого роду правопорушеннями. З 2017 року діє спеціально створений підрозділ поліції з протидії домашньому насильству, який значно посилив діяльність у цьому напрямку.
Поліція закликає вінничан вчасно звертатися на лінію «102», щоб отримати кваліфіковану правову допомогу, повідомляють в поліції Вінниччини.

Попередня публікаціяМитці з Вінниччини реалізують свої проєкти коштом президентської стипендії
Наступна публікаціяУ Вінниці відкрився Новорічний ярмарок. Відео

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я