11 грудня на базі Вінницької обласної клінічної лікарні імені Миколи Пирогова вперше провели трансплантацію нирки. Донором стала матір пацієнта – Галина Іванівна, яка прийняла мужнє рішення для порятунку сина.

Про це повідомляє Вінницька облдержадміністрація.

Завідувач Високоспеціалізованого Урологічного Центру з відділом трансплантації органів Олег Капшук зазначив, що перша трансплантація на Вінниччині – це кульмінація кропіткого довгого шляху для учасників цього процесу.

«Щира подяка всім, хто допоміг запалити ідею, хто навчав та ділився досвідом, надав свої сили усьому процесу. Всім, хто знає, що таке любов до людини. Всім, хто вірить в нашу команду. Ми даруємо наш вогонь у відповідь та намагатимемось його не згасити», – зазначив Олег Капшук.

Лікарі продовжують працювати та вірять в те, що згодом новини про трансплантацію стануть звичними та більше людей отримають змогу на продовження життя.

Нагадаємо, Вінницька область підтримала створення Асоціації дитячих лікарень, що допоможе у майбутньому виконувати трансплантацію кісткового мозку дітям у Вінниці.

Попередня публікаціяУ Вінниці підліток обікрав бухгалтерію аптеки на 140 тисяч гривень
Наступна публікаціяВінниччина та Хмельниччина вийдуть з «червоної» зони карантину

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я