В області 67 мобільних рейдових груп з-поміж працівників поліції, представників Держпродспоживслужби, Укратрансбезпеки та інших уповноважених осіб посилено контролюють дотримання карантинних обмежень, а також проводять роз’яснювальну роботу щодо необхідності їх дотримання.

За інформацією Управління превентивної діяльності ГУНП у Вінницькій області, за минулий тиждень рейдові групи здійснили понад 7700 перевірок та виявили 453 порушення карантинних вимог.

«На правопорушників складено 68 адміністративних протоколів за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей). Зокрема, на  адміністрацію сімнадцяти закладів громадського харчування та трьох продовольчих ринків, 4 – на перевізників, решта – на інших суб’єктів господарювання. 385 постанов винесено за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП (перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без захисних масок)», – повідомили у поліції.

Крім цього поліцейські здійснили 677 перевірок на залізничному та автотранспорті.  На п’ятьох пасажирів, які не мали документів про вакцинацію, склали адміністративні протоколи.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я