Зловмисники,  вдаючи працівників банку, провели «обмін»  грошових купюр на «нові», заволодівши у такий спосіб 75 тисячами гривень літньої вінничанки, залишивши їй фальшиві  гроші.

30 листопада жінка звернулася до працівників поліції Вінницької області і повідомила про те, що напередодні до неї на стаціонарний телефон зателефонувала невідома, яка представилася працівником банку. «Консультант» отримала інформацію про місце проживання пенсіонерки, а також про те, в якій сумі та якого номіналу остання зберігає вдома кошти. Після цього зловмисниця повідомила, що банк планує здійснити заміну старих грошових знаків на нові та для розв’язання цього питання в короткий термін відправить на зустріч із жінкою спеціаліста.

Надалі її спільниця  прийшла до помешкання потерпілої  та провела «обмін коштів», залишивши літній жінці  конверт з фальшивими купюрами.
Поліція Вінниччини закликає громадян не повідомляти телефоном незнайомим особам персональну інформацію, місце проживання тощо, а також ні в якому разі не проводити фінансових операцій, користуючись послугами приватних осіб. У такому випадку є ризик залишитися без власних грошових заощаджень.

Наразі поліцейські встановлюють причетних до злочину осіб. Згідно  ст. 190 ч. 2 Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому)  таке правопорушення карається   позбавленням волі терміном до трьох років.

Попередня публікаціяУ Вінниці поставлять виставу за щоденниками загиблого добровольця
Наступна публікаціяНа Вінниччині чоловік убив сусіда з яким чаркував

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я