У Вінниці відбулось святкування Дня міста. Сьогодні Вінниця відзначає свій 658-й День народження. У середмісті зібралися вінничани та гості міста. І не тільки з України, а й закордону, аби разом з вінницькою громадою відсвяткувати цю подію.

Після урочистого відкриття свята на всіх локаціях та концертних майданчиках розпочалось святкування Дня міста з різними інтерактивними програмами, майстер-класами та сюрпризами, які підготували цього дня вінничанам організатори свята. На вулиці Соборній можно було сфотографуватися з байкерами, а також зробити селфы у вінницькому транспорт зокрема у нових автобусах та у тролейбусі Vinline.

Тут представляли найбільші підприємства міста. У рамках Всеукраїнського форуму сучасного мистецтва «ВІНнеційська бієнале» діяли виставки, майстер-класи, «живі» картини, інсталяції сучасного мистецтва. Мистецькі школи міста підготували яскраву концертну програму, виставки та майстер-класи.

На Європейській площі була представлена пожежна техніка. Цьогоріч виповнюється 170 років з моменту заснування пожежної охорони у Вінниці. А Вежа Артинова свого часу слугувала пожежною каланчею – пунктом спостереження для пожежників. Поєднання цих фактів стало натхненням для створення інтерактивної виставки «Пісня води і полум’я».
Вінничани могли побачити зразки пожежної техніки різних часів та тематичні експонати із фондів відомчого музею пожежної охорони Головного управління ДСНС України у Вінницькій області.
Більше світлин зі святкування Дня міста дивіться нижче.

 

Попередня публікаціяУ Вінниці містом курсував ретро тролейбус. ФОТО
Наступна публікаціяУ Вінниці в ресторані «Вінницька реберня» вперше створили плавучий герб міста. ФОТО

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я