Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області провели ревізію фінансово-господарської діяльності Тростянецької селищної ради за період з 01.09.2018 по 28.02.2021 та окремих питань фінансово-господарської діяльності за період з 01.01.2016 по 28.02.2021.

За результатами ревізії знайшли порушень законодавства на загальну суму 1,77 млн грн, зокрема тих, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 1,45 млн грн.

Зокрема, до зайвого використання бюджетних коштів на суму 970 тис. грн призвели порушення законодавства при виплаті працівникам органів місцевого самоврядування Тростянецької територіальної громади матеріальної допомоги на оздоровлення та сплаті єдиного соціального внеску.

Понад 57 тис. грн безпідставно використано на виплату премій та матеріальної допомоги на оздоровлення голові однієї із сільських рад, що входить до складу Тростянецької територіальної громади, за відсутності потрібного рішення відповідної сільської ради.

Крім того, установлено факти оплати завищених обсягів і вартості виконаних підрядниками ремонтно-будівельних робіт на загальну суму понад 300 тис. грн.

За результатами ревізії до адміністративної відповідальності притягнуто 9 посадових осіб, а до селищної ради застосовано фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та зупинення операцій з бюджетними коштами.

Матеріали ревізії надіслано на розгляд до Управління стратегічних розслідувань у Вінницькій області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Повідомляємо, що зателефонувавши на телефонну «гарячу лінію», яка функціонує щодня, крім вихідних та святкових днів, з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 15:45, кожен може повідомити про факти незаконного використання посадовими особами підприємств, установ та організацій державних і комунальних ресурсів. («Гаряча лінія»: (044) 272-60-29 – апарат Північного офісу Держаудитслужби, (0432) 66-28-96 – Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області).

Крім того, в Управлінні за номером (0432) 66-14-56 діє пряма «антикорупційна лінія», за якою можна повідомити про випадки зловживання посадовими особами Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області службовим становищем, повідомляє Пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я