У Відділі статистики та прогнозування Вінницького обласного центру зайнятості оприлюднили інформацію, про те працівників яких професій найчастіше шукають працедавці.

Загалом, у січні-липні 2021 року роботодавці подали 21,8 тис. вакансій. Найбільша потреба була в таких працівниках: трактористах, підсобних робітниках, водіях, робітниках з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, кухарях, бухгалтерах, продавцях продовольчих товарів, слюсарях-ремонтниках.

Станом на 1 серпня 2021 року кількість актуальних вакансій, заявлених роботодавцями до Вінницької обласної служби зайнятості склала понад 2,0 тис. одиниць. На цю ж дату на одну вакансію претендували 8 безробітних. Середній розмір заробітної плати, вказаний у вакансіях, які подані у січні-липні 2021 року, стосовно січня-липня 2020 року, зріс з 7069 грн до 8555 грн (на 21%).

На сьогодні, серед актуальних вакансій найбільший попит роботодавців спостерігається на водіїв, підсобних робітників, продавців продовольчих товарів, кухарів, молодших інспекторів (поліція), менеджерів (управителів) зі збуту, вантажників, оглядачів-ремонтників вагонів, електрогазозварників.

Попередня публікаціяУ півмарафоні «Вінниця біжить» зареєструвались 900 учасників
Наступна публікаціяУ Вінниці відбудеться велопарад у вишиванках

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я