До Дня знань у Вінниці відбудеться фестиваль «Моя майбутня професія: планування і розвиток». Взяти у ньому участь можуть діти з багатодітних сімей вінницької громади.

«Запрошуємо на конкурс дітей із багатодітних родин, які є в Єдиному державному реєстрі осіб і мають право на пільги. Вік учасників 6-17 років. Відео можна надсилати до 19 серпня. Вони мають відповідати тематиці фестивалю. При оцінюванні враховується  творчий підхід та оригінальність сюжету. 31 серпня усі  конкурсанти отримають подяки та заохочувальні  призи», – розповіла заступниця директора департаменту соцполітики міськради Наталія Паламарчук..

Вимоги до робіт:

  • Відеоролик має відображувати плани та очікування його автора щодо майбутньої професії; яким він бачить свій розвиток за спеціальністю та перспективи самореалізації; який внесок планує зробити своєю працею у розвиток країни та рідного міста.
  • На початку відеоролика слід вказати дані про автора: ім’я / прізвище, вік та місце проживання.
  • Відеоролик може бути відзнятий будь-якими доступними засобами (за допомогою професійної або непрофесійної відеокамери, фотоапарату, смартфону, мобільного телефону).
  • Під час знімання та відеомонтажу можуть бути використані будь-які спеціальні програми, методи, способи та інструменти створення, наповнення й оформлення відеоматеріалу.
  • Тривалість відеоролика не повинна перевищувати 3-ох хвилин
  • Творчі роботи із зазначенням ПІБ автора, адреси проживання та  контактного номера телефона приймаються до 19 серпня 2021 року на електронну адресу: [email protected]

Подані на Фестиваль роботи повинні додатково супроводжуватися анкетою (https://cutt.ly/1QYez0w) з короткою історією про родину та автора відеоролика. Разом з роботами і анкетою, конкурсанти надсилають на вказану електронну адресу відскановану копію довідки про включення до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги або посвідчення багатодітної сім’ї.

Інформацію про подання роботи на Фестиваль необхідно обов’язково підтвердити за тел: 50-86-89. Контактна особа: Павлюк Оксана Володимирівна.

Попередня публікаціяУ Вінниці затримали двох хмельничан, якій імовірно робили закладки PVP-солі
Наступна публікаціяУ Вінниці відбудеться відкриття Міжнародного мистецького пленеру

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я