У Вінниці створили мобільну мультидисциплінарну команду з охорони психічного здоров’я. Вона буде обслуговувати мешканців Вінницької громади.

«Представники мобільної команди допомагають людям з розладами психіки адаптуватися до ритму життя в соціумі. Також підтримують та навчають рідних хворих: як з ними поводитись, коли і які ліки давати. З ними працюють психологи, аби близькі хворих емоційно не вигорали. Вже було кілька виїздів команди, і ми побачили, що дійсно досить багато таких є пацієнтів і питань навіть більше, ніж ми думали. Для пацієнта та його родини усі послуги команди безкоштовні. Направлення на отримання допомоги можна взяти у лікаря-психіатра або у свого сімейного лікаря. Але наголошую, що психіатрична допомога, яка надається мобільними мультидисциплінарними командами, – це не «швидка» психіатрична допомога. Таку команду не можна викликати телефоном», – каже директорка КНП «Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. акад. О.І. Ющенка» Софія Кучерук.

Мобільні мультидисциплінарні команди допомагатимуть вінничанам, які перебували на лікуванні у стаціонарі психоневрологічної лікарні. До складу команди входять лікар-психіатр, лікар-психолог, медична сестра та фахівець з соціальної роботи.

Фахівці виїжджатимуть додому до вінничан, які мають розлади психіки.

Навчатимуть фахівців мультидисциплінарної команди на базі «Вінницького обласного Центру «Громадського здоров’я» за підтримки ГО «Центр сприяння розвитку жіночої активності «Легко», для них проводитимуть тренінги та семінари. Поки ж команда працює у тестовому режимі.

Попередня публікаціяВінничан запрошують на мистецькій вікенд на територію SUN
Наступна публікаціяНа Фестиваль «OPERAFEST TULCHYN» запрошують митців, майстрів та вуличних музикантів

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я