Україна заборонила в’їзд без негативного COVID-тесту тим, хто прибув з чотирьох країн, повідомляють в ЦГЗ Вінниччини.

З метою зменшення ризику поширення штаму Delta Україна заборонила в’їзд без COVID-тесту тим, хто прибув з чотирьох країн.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні Уряду, повідомляє Міністерство охорони здоров’я. Мандрівникам, які прямують з Великої Британії, Російської Федерації, Індії та Португалії або перебували на їх території не менше семи днів, заборонено перетин державного кордону України без негативного результату експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2. Його проводитимуть в пунктах пропуску. Зазначена норма почне діяти з 25 червня 2021 року.

Delta – це новий штам вірусу COVID-19, який вже виявлено в понад 90 країнах світу. Він поширений у Республіці Індія, Російській Федерації, Португалії та Великій Британії. Цей штам в 1,6 раза контагіозніший, а також в 1,45 раза збільшує ризик потреби інтенсивного лікування. Потреба в ушпиталення виникає вдвоє частіше, ніж при інфікуванні звичайним штамом COVID-19.

На початку травня Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) класифікувала штам коронавірусу, вперше виявлений в Індії, як «варіант, що викликає глобальне занепокоєння». Також головний науковий співробітник Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Сумʼя Свамінатан заявив, що вперше виявлений в Індії штам коронавірусу COVID-19 «Дельта» (Delta) стає домінуючим у світі.

Попередня публікаціяПерегони на візках, баскетбол, дартс та шахи у Вінниці відбулась спартакіада для людей з інвалідністю
Наступна публікаціяУ Вінниці відбулась соціальна акція «Футбол проти наркотиків»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я