У Вінниці 24 червня на стадіоні школи №35 відбулась соціальна акція «Футбол проти наркотиків». До неї долучилися 15 команд. А саме: з Вінниці, Херсону, Хмельницького, Львову, Черкас, Дніпра, Києва та Житомира. Переможці матчу отримали кубки, медалі та грамоти.

Уже традиційно такий захід влаштовує Вінницький міський центр соціальних служб у партнерстві з керівником ГО «Міжнародна Антинаркотична Асоціація Вінниця» Олександром Волошиним та керівником ГО «Полум’я надії» Анатолієм Заглядом. Проводять його до Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотиками та їхнім незаконним обігом, який щороку відзначають 26 червня.

«Захід був організований задля профілактики вживання наркотиків та збереження здоров’я людей. Усі учасники отримали заохочувальні подарунки», – каже директорка Вінницького міського центру соціальних служб Наталія Добровольська.

Возможно, это изображение (5 человек, люди стоят и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят, на открытом воздухе и текст «Best»)

Возможно, это изображение (8 человек, люди стоят и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (на открытом воздухе и текст «мога ркозалежним телефонамидоври: телефонами 27;0633198846 12 футбол проти наркотикв 097 допомо алко та наркозале»)

Возможно, это изображение (занимается спортом, стоит и трава)

Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди занимаются спортом, люди стоят и трава)

Попередня публікаціяВ ЦГЗ Вінничини розповіли, про вірус COVID-19 «Дельта» та заборону в’їзду в Україну з чотирьох країн без COVID-тесту
Наступна публікаціяВінничан запрошують на спортивний квест у лісопарк

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я