Вчора, 10 червня, у Тростянці в межах Меморандуму про співпрацю між поліцією та територіальною громадою розпочато реалізацію проєкту «Поліцейський офіцер громади» відкриттям поліцейської станції.

«У лютому цього року були підписані Меморандуми про співпрацю та партнерство з усіма головами територіальних громад області про реалізацію проєкту «Поліцейський офіцер громади. Сьогодні зроблено перший крок і відкриттям поліцейської станції у Тростянці ми даємо старт проєкту на Вінниччині», – розповів, начальник ГУНП у Вінницькій області, Іван Іщенко.

Відкриття станції стало важливою подією у житті  територіальної громади, адже це  зробить  надання поліцейських послуг населенню більш доступним і якісним.

Поліцейська станція має робочий кабінет, оснащений усією необхідною комп’ютерною технікою, кімнату для приймання громадян, кухню, кімнату для відпочинку та проживання.

Невдовзі  поліцейські офіцери громади, які закінчують навчання, приступлять до виконання своїх обов’язків.
Своєю чергою голова Тростянецької селищної територіальної громади Людмила Червонецька зазначила, що поліцейський офіцер буде  максимально інтегрований в громаду, цікавитиметься її проблемами, оберігатиме спокій людей.

Загалом на Вінниччині планується відкриття 55 поліцейських станцій, повідомляють в поліції Вінниччини.

Попередня публікаціяУ Вінницькій типографії провели обшук по справі «Партії Шарія»
Наступна публікаціяНа Вінниччині 35 нових хворих на COVID-19

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я