У Вінницькій типографії провели обшук по справі «Партії Шарія»

Співробітники Служби безпеки України провели обшуки у засновників громадської організації «Партія Шарія», причетних до розповсюдження у столичному регіоні агітаційних матеріалів, спрямованих на зміни меж території або державного кордону України і на порушення порядку, встановленого Конституцією України.

Обшуки проводились за адресами фактичного проживання двох фігурантів справи: у столиці та у Бучанському районі на Київщині.

Під час проведення процесуальних дій правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, мобільні термінали, які використовувались у протиправній діяльності, печатку «Партії Шарія» та банківські карти.

Крім того, проведено обшуки у типографії, розташованій у Вінниці, де представники громадської організації друкували продукцію антиконституційного характеру.

У межах кримінального провадження за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ч. 3 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України тривають слідчі дії під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури, повідомляють в СБУ України.

Нет описания фото.

Возможно, это изображение (текст)

Нет описания фото.

 

Попередня публікаціяУ Вінниці тимчасово перекриють рух транспорту по вулиці Василя Порика
Наступна публікаціяНа Вінниччині відкрили першу поліцейську станцію

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я