В суботу, 5 червня, у Вінницькому військово-історичному музеї Повітряних Сил відбудеться день відкритих дверей. Відвідати його зможуть всі охочі.

Музей Повітряних Сил ЗСУ є унікальним. Тут зібрано понад 40 експонатів військової авіаційної, зенітної, ракетної, радіолокаційної та ракетної стратегічної техніки, якої немає в інших музеях України. Географія експонатів охоплює всі куточки України. Техніка прибула з Білої Церкви, Лиманського, Одеси, Луцька, Бельбека, Львова, Конотопа, Василькова, Арциза, Феодосії та інших міст. Уся техніка – це не виготовлені макети, а реальні бойові машини, в яких збережено обладнання кабін. Кількість музейних предметів основного фонду становить понад 1200 одиниць. Музей займає площу трохи більше ніж 15 тисяч кв. метрів, на якій розгорнуто 3 основні експозиції. Це Експозиція авіаційної техніки, зенітної ракетної техніки та радіотехнічної техніки.

Захід відбудеться у суботу з 10:00 до 14:00. Музей знаходиться за адресою: вулиця Стрілецька, 105.

Вінничани та гості міста можуть також відвідати екскурсії за попередніми заявками. Усі питання узгоджуються з працівниками Музею за телефоном +(0432) 59-61-90 або через електронну адресу [email protected] Нагадаємо, що відвідування дозволяється групам не більше ніж 10 осіб у будні. Ціна квитка для дітей становить 20 грн, для дорослих – 40 грн, екскурсійне обслуговування – 80 грн. Заявку потрібно подавати за три дні до запланованої дати екскурсії.

Попередня публікаціяНа Вінниччині розпочалась операція «Мак»
Наступна публікаціяВінниччина отримала чергову поставку вакцин від COVID-19

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я