Вінницька обласна рада планує поділ комунальної землі у мальовничому пригороді Вінниці, у селищі Березина.

Про це йдеться в проєкті рішення Вінницької обласної ради від 27 квітня, – пише телеграм-канал “Політична Арена Вінниччини”.

Враховуючи клопотання обласної державної адміністрації, висновок постійної комісії обласної Ради, з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури, обласна Рада ВИРІШИЛА:1.

Надати згоду комунальному некомерційному підприємству Вінницької обласної Ради «Клінічний Центр інфекційних хвороб» на поділ земельної ділянки (кадастровий номер 0520688900:01:008:0106), загальною площею 32,8700 Га, що розташована за адресою: селище Березина, Вінницький район, Вінницької області, та належить центру на праві постійного користування, на дві земельних ділянки, орієнтовною площею 1,8272 Га та орієнтовною площею 31,0428 Га.

Йдеться в проєкті рішення облради.

Вартість земельної ділянки 10 соток у с. Березина стартує від 25000$ – 35000$ в залежності від розташування. В цьому ж селищі знаходиться відома у Вінниці база відпочинку.

Нагадаємо, аналогічне питання про поділ земельної ділянки “Подільського центру онкології” спричинило значний політичний резонанс, а обласна рада отримала одну з перших електоральних втрат одразу після початку роботи новообраного депутатського корпусу.

Раніше ми писали, що у Вінниці проаналізували результати роботи Вінницької обласної ради за 5 місяців.

Наше видання готує інформаційні запити про офіційне формулювання доцільності поділу комунальної землі під медичним закладом.

1 КОМЕНТАР

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я