Поліція Вінниччини посилила заходи, спрямовані на запобігання її поширенню, а також контроль за дотриманням громадянами та суб’єктами господарювання карантинних обмежень.

Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.

Щодня поліцейські разом з представниками держпродслужби з залученням членів громадських формувань та недержавних охоронних структур перевіряють громадські місця, суб’єктів господарювання, пасажироперевізників, людей, що перебувають на самоізоляції, з метою неухильного дотримання ними вимог карантину. Поліцейські проводять профілактичну роботу, а на  злісних порушників складають адміністративні матеріали.

Як розповів начальник відділу охорони публічного порядку управління превентивної діяльності ГУНП у Вінницькій області Олександр Немировський, 150 працівників поліції, 60 членів громадських формувань та недержавних охоронних структур у складі 70 мобільних груп перевіряють магазини, торговельні центри, заклади харчування. Спільно з представниками Укртрансбезпеки здійснюють перевірку перевізників, громадянам пояснюється важливість дотримання маскового режиму у транспорті та інших громадських місцях. Лише за три дні на порушників правил карантину складено 344 адміністративних матеріалів за правопорушення передбачене ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно протиепідемічних правил і норм).

«Звертаємось до всіх громадян з порозумінням ставитися до таких перевірок та дотримуватись карантинних обмежень, в громадських місцях одягати захисні маски, користуватись антисептичними засобами, дотримуватись соціальної дистанції. У зв’язку з релігійними святами, просимо представників релігійних громад обмежити відвідування культових споруд, а вірян – неухильно дотримуватись карантинних обмежень», – зазначили у поліції.

Попередня публікаціяНа Вінниччині знайшли фальсифіковане солодковершкове масло в шкільних їдальнях
Наступна публікаціяВінницькі письменники можуть надрукувати свої твори коштом обласного бюджету

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я