У Вінниці оновлюють 21-ий дитячий садок. Минулого року замінили покрівлю, наразі тривають фасадні роботи, повідомляють в міськраді Вінниці.

Після реконструкції садочок виглядатиме неначе мальовничий замок. Дизайнерська ідея виникла завдяки цікавій архітектурі самої будівлі.

Головний фасад прикрашають колони. Приміщення добудовували за радянських часів. Тож у ході реконструкції не лише підсилили будівлю та її конструктивні елементи, а й підкреслили ці архітектурні рішення.

Ще з минулого року садочок має нову покрівлю, а до 1 вересня передбачено завершити усі ремонтні роботи. Наразі будівельники працюють над оздобленням фасаду, облаштовують евакуаційні виходи та вимощення фундаменту. У результаті будівля відповідатиме нормам енергоефективності та протипожежної безпеки.

«Важливо, щоб у кімнатах був оптимальний мікроклімат для маленьких вихованців. 21-ий садочок санаторний, у ньому навчаються дітки з захворюваннями органів дихання. Комфортні умови для розвитку маленьких вінничан – пріоритет нашої команди. Працюємо далі», – каже міський голова Сергій Моргунов.

Возможно, это изображение (дерево и на открытом воздухе)

Нет описания фото.

 

Попередня публікаціяВінничани перемогли у Всеукраїнському музично-теоретичному конкурсі
Наступна публікаціяНова обласна рада Вінниччини. За тиждень роботи провели лише одну комісію

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я