За тиждень роботи, з 31 березня по 6 квітня включно, у Вінницькій обласній раді відбувся лише один захід: засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, на якому обговорили результати інспекції Плисківського інтернету.

Ще одна власна подія нової облради за це період: радіоефір першого заступника голови облради Володимира Кістіона, – пише телеграм-канал “Політична Арена Вінниччини”.

Нагадаємо, на першій сесії новообраної ради було проголосоване рішення про збільшення виконавчого апарату облради на 45 штатних одиниць. До 100 чоловік.

Також в обласній раді вирішили провести реорганізацію структури виконавчого апарату, яка нагадує міні-виконком, на створення якого розраховували новообрані депутати, в рамках завершення реформи децентралізації.

В обласній раді утворили таку організаційну структуру:

▪️Управління соціально-гуманітарної політики

▪️Управління  у справах медіа та комунікацій Управління по зв’язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям

▪️Управління з питань майнових та орендних відносин, будівництва, інфраструктури, ЖКГ

▪️Відділ забезпечення діяльності керівництва обласної Ради  (патронатна служба)

▪️Управління юридичного забезпечення та запобігання корупції

▪️Управління інформаційних технологій

▪️Управління з питань економіки, фінансів та бюджету

▪️Управління з питань персоналу

▪️Управління фінансового забезпечення

▪️Управління з загальних питань

▪️Управління з питань підготовки сесій обласної Ради

Таким чином, 84 депутата облради, 7 постійних депутатських комісій, голова обласної ради та його чотири заступники, керуючий апарату ради та два його заступники і весь виконавчий апарат облради напрацювали за тиждень роботи лише один власний захід.

2 КОМЕНТАРІ(В)

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я