Вінницький міський суд  призначив покарання 23 – річній торговці наркотичними та психотропними речовинами, яку поліція затримала в листопаді минулого року за збут амфетаміну шляхом «закладок». За вироком суду жінка проведе за ґратами 6 років. Під час поверхневого огляду поліцейські виявили у правопорушниці згортки з амфетаміном,  а у її помешканні – пакет з забороненою речовиною та ваги.

На момент  затримання підозрювана вже перебувала під слідством за аналогічний злочин.

Під час досудового розслідування слідчі встановили, що підсудна продавала наркотики  та психотропні речовини за допомогою мобільного додатку Telegram. Спочатку вона робила закладки по Вінниці, а потім своїм клієнтам скидала інформацію про їх розташування.

Суд визнав обвинувачену винною у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту),  ч. 1 та 2 ст. 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання  чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), ч. 1 та 2 ст. 321  (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних чи сильнодійних речовин або отруйних чи сильнодійних лікарських засобів) Кримінального кодексу України та засудив її  до 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна, повідомляють в поліції Вінниччини.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я