Про значне навантаження на стаціонари у Вінниці та кількість нових реанімаційних ліжок, розповів у своєму фейсбуці міській голова Сергій Моргунов.

За словами міського очільника, через зростання госпіталізацій хворих з COVID-19 Вінниця потребувала більше реанімаційних ліжок. На їх створення виділили додаткові кошти з бюджету громади – і маємо ще 6 робочих місць для надання інтенсивної допомоги. По три у міській лікарні №3 та пологовому будинку №1, де лікують пацієнтів з коронавірусом.

Робоче місце у відділенні реанімації це комплекс складного устаткування, яке дозволяє підтримувати стан пацієнта і рятувати життя. Кожне функціональне ліжко оснащене сучасним апаратом штучної вентиляції легень, монітором пацієнта, який дозволяє контролювати життєво важливі функції, а також додатковим обладнанням – шприцевими дозаторами для введення ліків та інфузоматами.

«Відзначу, що у міських лікарнях у відділеннях реанімації та палатах інтенсивної терапії нині облаштовано 90 місць для допомоги пацієнтам з важким перебігом хвороби. На жаль, вони не пустують», – каже Сергій Моргунов.

За його словами, навантаження на стаціонари значне. На сьогодні зайняті 75% ковідних ліжок. У країні циркулюють більш агресивні за попередні – «британський» та «південноафриканьский» штами коронавірусу, вони вражають також і молодих людей.

«На боротьбу з пандемією місто закумулювало колосальні людські і фінансові ресурси: медицина зараз у пріоритеті. Дуже сподіваюсь, що ситуація стабілізується. Кожен має пам’ятати про протиепідемічні правила, щоб подбати про свою безпеку», – закликає міський голова.

Возможно, это изображение (в помещении и больница)

Возможно, это изображение (больница)

Возможно, это изображение (в помещении)

 

Попередня публікаціяУ Вінниці відкрилась виставка художніх робіт конкурсу «Вінницька гуморина»
Наступна публікаціяУ Вінниці в 2021 році планують реконструювати 6 кілометрів теплових мереж

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я