У Вінниці на кількох ділянках розпочали реконструкцію теплових мереж. Це відрізки, де труби потребують повної заміни і є можливість виконувати роботи саме зараз. Після завершення опалювального сезону працівники КП «Вінницяміськтеплоенерго» перевірять котельні, центральні теплові пункти (ЦТП), індивідуальні теплові пункти (ІТП) та тепломережі.

Про це повідомляють в міськраді Вінниці.

Наразі у місті проводяться роботи з реконструкції на декількох ділянка. Виконуються роботи по заміні тепломережі довжиною 138 метрів по вул. Чорновола: на перехресті вул. Магістратська,82 та вул. І. Богуна, 1. Реконструюють ділянку довжиною 267 метрів по вул. Писарєва. Також проводиться заміна тепломережі загальною довжиною 499 метрів між вул. Хмельницьке шосе, просп. Космонавтів та вул. 600-річчя. Розпочаті планові ремонтні роботи й на мережі по вул. Гоголя, де буде замінено 300 метрів трубопроводу.

Під час проведення ремонтних робіт на тепломережах всі зношені трубопроводи будуть замінені на нові з попередньо ізольованим пінополіуретаном з низькою теплопровідністю. Використання саме таких труб дозволить мінімізувати тепловтрати при транспортуванні теплової енергії.

«Опалювальний сезон 2020-2021 рр. буде завершено з 7 квітня https://cutt.ly/3cUuGYU . Однак, працівники КП «Вінницяміськтеплоенерго» уже розпочали ремонтні роботи і готуються до наступного. В міжопалювальний період, а саме з квітня по вересень, наші працівники мають реконструювати 5,734 м теплових мереж», – розповіла фахівець по роботі з пресою Алла Пахомова.

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (дерево и на открытом воздухе)

 

 

Попередня публікаціяУ Вінниці зайнято 75% ліжок в стаціонарах для хворих на COVID-19
Наступна публікаціяНа Вінниччині 446 нових випадків COVID-19, 17 – померлих

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я