У Вінниці продовжує діяти Програма антикризової підтримки Вінницької міської територіальної громади. Одним з компонентів якої є підтримка бізнесу через різні інструменти. Сьогодні, 25 березня, під час засідання виконавчого комітету міської ради прийнято рішення про нарахування часткової компенсації за кредитними договорами п’ятьом місцевим підприємствам.

Програма антикризової підтримки Вінницької міської територіальної громади діє з травня 2020-го. Значна увага приділяється підтримці бізнесу. Так, підприємці вінницької громади, які уклали кредитний договір з банками «KredoBank», «Ощадбанк», «Укргазбанк», можуть отримати допомогу з бюджету територіальної громади. Йдеться про відшкодування у розмірі 50% від сплачених ПДФО та єдиного податку. У 2020 році таку компенсацію отримали шість підприємств на загальну суму – майже 650 тисяч гривень.

«Важливо підтримувати розвиток бізнесу, і особливо в цей непростий час, коли уже рік як триває пандемія. Тому дія антикризової підтримки продовжується й цього року. На сесії міської ради в лютому було пролонговано дію цієї програми до кінця 2021 року. Наразі компенсацію відсотків за кредитними договорами отримає п’ять підприємств: ТОВ «Торгово-виробнича компанія Петроцентр», ТОВ – Фірма «Промисловий клінінг «Еталон сервіс», ТОВ «Мур», ФОП Джога В. П., та ВПГ «ДЕЛЬФІН»», – зазначив директор департаменту економіки і інвестицій міської ради Максим Мартьянов.

Нагадаємо, що в рамках Порядку часткову компенсацію за кредитними договорами можуть отримати підприємці та суб’єкти господарської діяльності, які:

  • зареєстровані на території Вінницької міської територіальної громади;
  • працюють не менше ніж рік;
  • не мають заборгованостей по податках;
  • мають готовий бізнес-план з розвитку підприємства чи впровадження енергоефективних заходів.

Щоб отримати консультацію, підприємцям необхідно звернутися до банків партнерів: «KredoBank», «Ощадбанк», «Укргазбанк». Також з деталями можна ознайомитися за посиланням: https://www.vmr.gov.ua/…/2020/%E2%84%9661%2024-12-2020.pdf .

Попередня публікаціяУ Вінниці в Староміському районі будівельник зарізав колегу
Наступна публікаціяУ Вінниці ліквідатори та постраждалі від аварії на ЧАЕС отримають матеріальну допомогу

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я