На паперових стаканчиках для кави буде зображення масок, які вінницький художник Олександр Никитюк виготовив з пап’є-маше.

Як повідомив радіо “Місто над Бугом” вінницький художник Олександр Никитюк, ідея проєкту виникла ще до початку пандемії, коли він малював мурали у Південній Африці. Під час відвідування місцевих музеїв та сувенірних крамниць вінничанин звернув увагу на тамтешні ритуальні маски. І вирішив створити власну колекцію масок з європейськими рисами обличчя, розмалювавши їх африканськими орнаментами.

Результат роботи Олександр Никитюк розмістив у соцмережах. Після чого отримав пропозицію від вінницької кав’ярні Turman на створення відповідної експозиції. Так, на 5 тисячах кавових паперових склянках з’явиться зображення 21-однієї маски, виготовленої з пап’є-маше.

Додамо, АРТ-проєкт “Маскування” буде довгостроковим. Створені художником маски відвідувачі зможуть оглянути, замовивши каву. Відкриття виставки заплановане на неділю, 28 березня.

“Я кожен день викладав рукотворну маску в африканському стилі. Чому в африканському? Тому що я хотів показати, що цій проблемі нема меж, немає такого кутка на Землі, який би вона не зачепила. Бо я зараз спілкуюся зі своїми друзями з Південної Африки, і в них теж жорсткий карантин, в них дуже серйозні проблеми, тому я хотів якось поєднати той кінець світу із Європою. Тому я взяв європейський тип обличчя, але наніс на нього орнаменти африканських масок”, – зауважив Олександр Никитюк.

Попередня публікаціяНа Вінниччині у чоловіка знайшли пістолет, набої та коноплю
Наступна публікаціяУ Вінниці розповіли, про роботу міських інспекторів з паркування

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я