Лісівники Вінниччини розпочали весняну лісокультурну кампанію-2021 із старту загальноукраїнської акції «Створюємо ліси разом», ініціатором якої є Державне агентство лісових ресурсів України.

В акції взяли участь директор ДП «Вінницький лісгосп» Віктор Попельнюк, головний лісничий Євген Ільченко, державна лісова охорона лісгоспу та лісництва. А ще надійні та вірні помічники – юні лісівники, учнівське лісництво «Зелений світ» Грижинецької ЗОШ, підопічні Гніванського лісництва. З десятьма учнями 8-го та 9-го класів на ділянці працювали директор школи та керівник учнівського лісництва.

Директор ДП «Вінницький лісгосп» Віктор Попельнюк побажав лісівникам успіхів у роботі та подякував юним лісівникам за їхню ініціативу приєднатися до акції:

«Це дуже приємно, що діти щороку підтримують лісівників, цікавляться лісом, нашою нелегкою роботою, поважають лісівничий труд. Члени учнівських лісництв багато знають про лісове господарство Вінниччини, про те, які дерева ми висаджуємо, як їх доглядаємо. Щиро вдячні за співпрацю і підтримку керівництву та педагогам не лише Грижинецької школи, а й усіх навчальних закладів, які з року в рік підтримують із нами дружні стосунки».

На лісовій ділянці площею 2 га Гніванського лісництва створювали лісові культури дуба звичайного з введенням модрини європейської, дугласії. Висаджували сіянці за допомогою спеціального пристрою для посадки матеріалу з закритою кореневою системою за передовою технологією: використовують відібраний високоякісний посадковий матеріал з закритою кореневою системою. Посадковий матеріал вирощено в контрольованому середовищі в спеціальному субстраті у сучасних теплицях Михайліського лісництва та базового розсадника на території лісгоспу.

 

Попередня публікаціяУ Вінниці триває реставрація музею Коцюбинського
Наступна публікаціяНа Вінниччині відновив роботу відділ контролю за обігом зброї

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я