У Подільському зоопарку бура ведмедиця дала елітне потомство.
Під час новорічних та різдвяних свят 15-річна ведмедиця Умка ще блукала вольєром. Коли ж мороз почав притискати, відправилась у свій барліг.

За словами директора Подільського зоопарку Євгена Ткачика, залягла у сплячку Умка 15 січня. Весь цей час працівники зоопарку спостерігали за нею. Вчора ж вони помітили, що ведмедиця не сама, а з приплодом. Скільки малят вона народила, одного чи двох, поки що чітко не видно. Однак одне ведмежатко вже можна роздивитись. Це справжній красунчик.

«Забарвлення малюка дуже цікаве, – розповів Євген Ткачик. – В нього є білий поясочок на шиї. Нарешті ми отримали те, що давно хотіли, племінне потомство саме від цієї темної ведмедиці. Таких в українських зоопарках практично немає. Майже чорна, велика, висока, з правильними формами, рівним тулубом. Це не руда ведмедиця, яких зараз багато, а, саме, бура. Я сподіваюсь, що новонароджені будуть справжньою елітою і нашою гордістю».

Директор зоопарку також розповів, що Умка виросла в Подільському зоопарку змалечку. До побудови ведмежого містечка вона жила у вольєрі-клітці і ніколи не народжувала. Умови у новозбудованих вольєрах для ведмедів максимально наближені до природних – басейни, водоспади, різноманітність рельєфу та атракціонів, зручні барлоги. За таких умов тварини почувають себе вільно і здатні до відтворення.

Для того, аби вберегти новонароджених, ведмедя-татуся поки що відокремили. Звикати до своїх діток він буде поступово. Коли ж клишоногий полюбить їх, родину випустять у спільний вольєр, повідомляють в Подільському зоопарку.

Попередня публікаціяНа Вінниччині викрили групу шахраїв, які за підробленими документами отримували кошти з Фонду гарантування вкладів
Наступна публікаціяНа Вінниччині за тиждень провели майже дві тисячі перевірок дотримання протиепідемічних вимог

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я