На позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли рішення, про введення на території області додаткових обмежувальних заходів.

«Сьогодні ми маємо великі показники  захворюваності. Кількість хворих зросла  майже на 50 %. Впродовж минулої доби коронавірус виявлено у 639 осіб,  серед захворілих –  39 дітей та  25  медичних працівників. – зазначила заступниця голови ОДА Наталя Заболотна. – Наразі, 52 % зайнятих ліжок. На сьогодні у Вінницькій  області розгорнуто 3070 «ковідних» ліжок, з яких – 2817 ліжок  підключені до  кисню. Ми готуємо для розгортання додаткові лікарні, тобто ситуація стабільна, але потребує щоденного контролю та моніторингу».

Враховуючи віднесення Вінницької області з 24 лютого 2021 року до зони «ПОМАРАНЧЕВОГО» рівня епідемічної небезпеки

Комісія вирішила:

Органам управління освітою територіальних громад,

власникам/засновникам спільно з керівниками закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої та позашкільної освіти усіх типів та форм власності:

1.1.   Забезпечити роботу дошкільних, спеціальних та 1 – 4 класів закладів загальної середньої освіти в очному режимі із обов’язковим дотриманням протиепідемічних вимог.

1.2.   Перевести на дистанційну форму навчання заклади загальної середньої (крім 1-4 класів), професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, позашкільної освіти.

1.3.   Провести в приміщеннях закладів освіти, гуртожитках, харчоблоках комплекс протиепідемічних заходів, прибирання та провітрювання.

1.4.   Передбачити кошти та закупити засоби індивідуального та колективного захисту для усіх учасників освітнього процесу.

1.5.   Посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо суворого дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобіганню поширення коронавірусної інфекції.

1.6.   Керівникам закладів вищої освіти проаналізувати стан захворюваності серед студентів та працівників підпорядкованих закладів, прийняти рішення про форму організації освітнього процесу.

Обласний штаб також рекомендував Вінницькій міській територіальній громаді розглянути питання щодо тимчасового скасування (на час перебування території громади у «помаранчевій/червоній» зоні епідемічної небезпеки) пільгового перевезення осіб похилого віку в міському транспорті, повідомляють в ОДА Вінниччини.

1 КОМЕНТАР

  1. Не думаю, что пенсы без крайней нужды будут кататься в транспорте… А заставить платить их в крайней нужде как то уж слишком демократично…

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я