Сьогодні, 23 лютого, у міській раді відбулась зустріч міського голови з представниками Ради підприємців. Представники бізнесу стали активними учасниками розробки Антикризової програми, яка успішно реалізовується на території Вінницької міської територіальної громади. Також долучалися до формування нової Стратегії «Вінниця 3.0». Під час зустрічі міський голова Сергій Моргунов подякував за активну та плідну співпрацю.

«Рада підприємців працює уже дванадцятий рік. Я хочу подякувати Леоніду Васильовичу Марцинковському за конструктивну співпрацю. Діалог і співпраця з Радою підприємців була достатньо ефективною. Завдяки вашим пропозиціям було підтримано понад 20 проєктів рішень і затверджено на сесіях міської ради, які стосуються малого та середнього бізнесу і різних галузей. Я думаю, що саме цей діалог і професійне відношення дало ось такий результат, що місто Вінниця є лідером по веденню і комфортності бізнесу в Україні. Завдяки тому, що відповідальний вінницький бізнес, інтереси якого ви представляєте, сплачує податки, ми розвиваємо наше місто і маємо й надалі серйозні плани, враховуючи стратегію розвитку громади на наступні 10 років», – сказав міський голова Сергій Моргунов.

Співголова Ради підприємців Леонід Марцинковський зауважив, що за роки співпраці вдалося налагодити комунікацію із владою: «Хочу подякувати усім за співпрацю. 12 років – це роки співпраці, і я не пам’ятаю жодного засідання, де ми б не приймали рішення абсолютною більшістю голосів. У нас була комунікація із владою. І бажаю своїм наступникам бути корисними місту Вінниці».

Довідково:

У 2009 році у Вінниці було створено Раду підприємців при міському голові. Рада підприємців є консультативно-дорадчим органом, який здійснює координаційні заходи, пов’язані із проведенням консультацій з питань формування та реалізації державної політики у сфері підприємницької діяльності та розв’язання проблемних питань міста. З того часу жодне важливе рішення, яке стосується бізнесу, не приймалося без консультацій та обговорень із членами Ради.

Возможно, это изображение (один или несколько человек и в помещении)

Попередня публікаціяУ Вінниці ліжко-місця для хворих на COVID-19 завантажені на понад 80%
Наступна публікаціяУ Вінниці обговорили, як працюватиме сфера туризму в умовах карантину

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я