Протягом лютого у Вінниці спостерігається збільшення кількості інфікованих коронавірусом. Минулого тижня відбулось стрімке зростання показників захворюваності. Лише за вихідні було зафіксовано 330 нових випадків інфікування. Це найбільший добовий приріст з початку епідемії, повідомляють в міськраді Вінниці.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов наголосив, що за даними інфекціоністів, вірус мутує та стає більш стійким. Вінничани все частіше хворіють цілими родинами. Також збільшився середній час перебування в лікарні пацієнтів з ковідом – до трьох тижнів. Окрім того, зростає кількість госпіталізованих з важким перебігом через ускладнення у зв’язку з супутніми захворюваннями. Завантаженість ліжкового фонду міських ковідних лікарень перевищує 80%.

«Тому наші завдання наступні: сформувати додатковий резерв ліжок, довести забезпеченість киснем до 100%, тримати необхідний резерв ліків та засобів захисту, продовжити оновлення матеріально-технічної бази наших медзакладів. Я б дуже хотів, щоб лікарняні ліжка залишалися порожніми. Але маємо бути підготовлені», – сказав Сергій Моргунов.

На сьогодні у стаціонарах міських закладів розгорнуто 585 ліжок для пацієнтів з COVID-19, влаштовано 544 кисневі точки.

Також міський голова звернувся до вінничан з проханням відповідально ставитись до свого здоров’я і дотримуватись усіх протиепідемічних заходів.

«Вкотре звертаюсь до вінничан: бережіться! Вірус нікого не шкодує, і дуже важливо дбати і про своє здоров’я, і про безпеку своїх батьків та дітей. Усі ви знаєте прості правила: мити руки, правильно носити маску, уникати скупчень людей. І відразу звертайтесь до свого лікаря, якщо почуваєтесь недобре. Як і ви, сподіваюсь, що ситуація стабілізується», – підкреслив Сергій Моргунов.

Попередня публікаціяУ прозорі офіси Вінниці можна буде зателефонувати на мобільні номери
Наступна публікаціяУ Вінниці підприємцям подякували за внесок у розвиток міста

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я