Повідомлення про те, що 14-річна дівчина, перебуваючи у школі, порізала собі передпліччя, надійшло в поліцію 19 лютого, від лікарів швидкої допомоги. Дитині надана медична допомога, з нею працюють ювенальні поліцейські та психологи.

Поліцейські з’ясовують обставин отримання тілесних ушкоджень школяркою в одному з районів області.

Попередньо встановлено, що школярка на перерві у вбиральні порізала собі передпліччя. Дівчині відразу викликали медиків, які повідомили про цю подію ювенальних поліцейських.

З дитиною, її однокласниками, педагогічним колективом школи та батьками, працівники поліції провели відповідну роботу, щоб з’ясувати причини такої її поведінки. Попередньо встановлено, що таким чином підліток хотіла привернути до себе увагу.

Шановні батьки, приділяйте більше уваги своїм дітям, розмовляйте з ними про їх проблеми, пам’ятайте, що без Вашої підтримки їм важко впоратись зі своїми труднощами. Вашим дітям важливо знати, що за будь-яких обставин ви, їх найрідніші люди, підтримаєте та допоможете. Звертайте увагу на дозвілля своїх дітей, адже вони постійно користуються соціальними мережами та мобільними додатками, які негативно впливають на їх психіку, звертаються до батьків в поліції Вінниччини.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я