Дві вінницькі народні депутатки Лариса Білозір та Ірина Борзова стали героїнями вітчизняних таблоїдів, через любов до брендового одягу від кутюр, який коштує десятки тисяч гривень.

Вчора парламентські журналісти звернули увагу на топ від Dolce&Gabbana в якому прийшла на пленарне засідання Верховної Ради Ірина Борзова. Вартість такого топу приблизно 20000 грн.

“Ще декілька років тому впізнавані “троянди і смуги” D&G White Rose Striped були у тренді. Зараз ціна такого вже зі знижкою – 595 євро або 20113 грн за курсом НБУ (середня зарплата нардепа в місяць без “депутатських” 40 тис. грн)” – зазначила журналістка Ганна Стешенко.

Отримала представниця “Слуги народу” і порцію критики. Журналісти вказали на недоречність такого убрання взимку:

Літній “лук”, не надто доречний в мінус 10 на вулиці, варто половину місячної зарплати
депутата.

Та потролили депутатку, що не надто активну роботу в Раді Ірина Борзова компенсує великою кількістю селфі з сесійної зали.

“Знайомтеся — депутатка «Слуги народу» Ірина Борзова, обрана за виборчим округом №14 (Вінницька область), членкиня Комітету з питань молоді і спорту. Депутатка «Слуги», м’яко кажучи, не публічна. За час роботи Ради нинішнього скликання виступила в парламенті аж 7 разів! Проте любить робити селфі прямо в парламенті”.

Депутатка незабарилась із спростуванням. Щоправда версія її спростування не нова.

“Можливо, когось розчарую, але ця кофтинка немає від Dolce & Gabbana, а від Louis Feraud і придбали інструмент, не за 20 000 гривень, а за 20 євро (по знижці)”, – написала Ірина Борзова в соцмережі.

Louis Feraud – французький бренд. Ціни у марки нижче, чому у Dolce & Gabbana, однак і дешевим її не назвеш. Так, класична футболка обійдеться в 128 євро (понад 4200 гривень), а піджак в 246 євро (понад 8100 гривень).

Раніше до такої версії вдавалась її колега по парламенту, мажоритарщиця від Вінниччини Лариса Білозір.

Донька нардепа Миколи Кучера та співачки-політикині Оксани Білозір.

Приблизно рік назад Лариса Білозір таким же сумнівним чином прокоментувала найдорожчу жіночу сумку в Верховній Раді Hermès Kelly, ціни на яку стартують від 10 тисяч долларів.

Сумка куплена у Вінниці за 7 тисяч, в магазині “Рум”, – прокоментувала депутатка публікацію Ганни Стешенко.

Депутатка навіть показала чек, але журналістка їй не повірила і попросила надати більше фото.

А незабаром Ганна Стешенко продемонструвала інші дороговартісні елементи гардеробу депутатки. Сумку YSL за 1.710 євро, сумку Dior, впізнавана по ручкам і кріпленням, вартістю більше 2 тис.євро, піджак Balmain в ціні майже за 2 тис. євро, футболку Zimmermann. Початкова вартість – 1.700 євро.

Все це теж копії? Якщо на Hermès так швидко знайшовся чек, на ці речі в стилі «все по 30 грн» теж є? – іронізувала журналістка.

І вже сьогодні Лариса Білозір повторила своє “коронне”: купила у Вінниці.

Сьогодні в парламент депутатка вирішила одягнути рубашку від Dior.

Вартість такої рубашки 1738 доларів, приблизно 50000 грн.

На прохання журналістки прокоментувати елементи гардеробу Білозір зазначила, що це теж підробка,

“Ні, не справжня. Купила там же в Вінниці “, – заявила нардеп і втекла.

Однакові версії про знижки, акції, розпродаж та підробки брендів доволі сумнівні і вкиликають не менш важливі питання. Адже продаж і виробництво фальсифікату відомих брендів незаконнне.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я