У Вінниці підписали Меморандум про співпрацю між Вінницькою міською радою та Громадською спілкою «Вінницький кластер приладобудування та автоматизації. Серед запланованих результатів ефективної співпраці – створення продуктів нового покоління за стандартами цифрової економіки. Також – залучення інвестицій, створення нових якісних робочих місць; розвиток сприятливого клімату для залучення інвестицій, повідомляють в міськраді Вінниці.

«Наразі в нас є три індустріальні парки. Це той елемент, який допомагає створювати сприятливі умови для покращення інвестиційного клімату в нашому регіон. Ми сьогодні серйозно працюємо над створенням агрохабу та агрокластеру. Це теж досить відповідальна робота, яку ми вже розпочали, з французькими партнерами. Ми повинні створити у нашій громаді майданчики, які б дозволи бізнесу комунікувати, розвиватись, створювати інвестиційні продукти та кластери, залучати інвестиції та створювати якісні робочі місця. Я хочу, щоб у Вінниці та області було якісне підприємницьке середовище. Для нас цей напрямок є одним зі стратегічних завдань», – каже міський голова Сергій Моргунов.

Голова правління ГС «Вінницький кластер приладобудування та автоматизації» Михайло Ганчук зазначив, що приладобудування – це галузь машинобудування.

«Вінниччина завжди славилась потужним машинобудуванням і ми, власне, хочемо відновити цю славу. Наш кластер – це об’єднання підприємств малого та середнього бізнесу, які фактично займаються приладобудуванням. Також ми приєднали до приладобудування автоматизацію технологічних процесів, тому що це схоже. Ми об’єднуємося, адже ми всі відносно підприємці малого та середнього бізнесу, але у нас є спільні виклики, труднощі і однакові задачі. Разом ми зможемо ділитися досвідом і, відповідно, ставати ефективнішими», – каже Михайло Ганчук.

Директор ГС «Вінницький кластер приладобудування та автоматизації» Юрій Клименко презентував Вінницький кластер приладобудування та автоматизації.

«Ми зрозуміли, що потрібно зосередитися і створити певний драйвер. Цей драйвер, на нашу думку, – технологічна платформа. Тому що вони містять максимум спеціалістів, кращих інноваторів, вони дозволяють проводити випробовування тих ідей, які вони самі створюють. І потім ці інновації уже потрапляють у фізичний простір, індустріальні парки в залежності від зрілості. Ми розуміли, що платформа – це певна галузь. Це не просто одне підприємство – має бути кластер. Ми вибрали галузь, в якій маємо особистий досвід роботи. Цей вибір збігтися з головним викликом країни та кожної громади – виклики індустріалізації. Ми плануємо стати активними учасниками кластеру інноваційної розбудови міста. Хочемо створити спільну продукцію з високою доданою вартістю, у виробництві якої буде залучений кожен учасник кластеру. Ми будемо активно налагоджувати комунікації з іншими кластерами, запускати співпрацю з науковцями та брати участь у розробці програм комплексного розвитку промислових кластерів, про яку йдеться у Меморандумі. Ми хочемо відновити імідж Вінниці як міста приладобудівників. Та головна мета – це посилення конкурентоспроможності учасників кластеру», – зауважив Юрій Клименко.

Попередня публікаціяУ Вінниці затримали чоловіка, який відібрав телефон у перехожого
Наступна публікаціяУ Вінниці художників запрошують створити авторські колекції вітальних листівок

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я