Шостого березня у Вінниці відбудеться чемпіонат області зі змішаних єдиноборств (ММА). Вони пройдуть у СК «РАТИБОР-В». Початок – о 10.00. Це будуть змагання закритого типу, тобто без глядачів, повідомляє спортивне видання Вінницька Арена.

Учасниками турніру стануть такі клуби: «Гепард» (Тульчин),  «Січ» і «SFSMMA» (обидва – Вінниця) «Козак» і «Булат» (обидва – Погребище),  «Будокай» (Жмеринка), «Сапсан» (Чечельник), «Оріон» (Турбів), «Боєць» (Хмільник) та «Цербер» (Ямпіль).

Як повідомляють організатори, чемпіонат пройде тільки серед клубів, які входять до складу Вінницького обласного осередку Національної федерації змішаних єдиноборств ММА України. За результатами турніру буде сформовано збірну команду Вінницької області для участі у Всеукраїнських турнірах.

Нагадуємо, Національна федерація змішаних єдиноборств ММА України – єдина офіційна Федерація в Україні, яка має законне право організовувати та проводити змагання зі змішаних єдиноборств ММА. Всі змагання проходять відповідно до офіційних правил, які пройшли науково-дослідну експертизу та погоджені Міністерством юстиції України та Міністерством молоді та спорту України.

Попередня публікаціяДіти з Вінниці та польського міста Кельце зустрілись на спільних уроках
Наступна публікаціяУ Вінниці художниця дарує картини людям за допомогу безпритульним тваринам

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я